Kłodnica - Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

TechnikaMosiądz, srebrzony
Wymiary22,5 cm, średnica 13 cm
Właściciel obiektuParafia rzymsko-katolicka p.w. Najświętszego Serca Jezusowego
Informacja o uregulowaniu autorskich praw majątkowychParafia rzymsko-katolicka p.w. Najświętszego Serca Jezusowego
OpisDar małżonków Modzelen. Stopa okrągła z wydatną gryzą, wysoko wysklepiona i zamknięta od góry pierścieniem. Trzon gładki, prosty z nodusem w kształcie spłaszczonej kuli. Czara gładka rozszerzająca się ku górze. Na odwrocie stopy napis: „Ofiara Antoniego i Małgorzaty małżonków Modzelen 1925 oraz sygnatura twórcy: W. Stupnicki. Przemyśl”.