Targowisko - Kościół pw. św. Tomasza Becketa

Zegar - Odnowienia Najświętszego Sakramentu

Zegar był jednym z elementów wyposażenia zakrystii, służył do określenia terminu w konsekracji Najświętszego Sakramentu. W formie drewnianej profilowanej ramy z wypełnieniem pełnym, z centralnie umieszczonym rysunkiem zegara ze wskazówkami przesuwanymi ręcznie. Rama drewniana z dekoracją z wytłaczanej gipsatury. Na zewnętrznych krawędziach ornamentem sznurowym: we wklęsłej części środkowej palmetami i pączkami kwiatowymi. Płyciny z zegarem ujęte na obrzeżach sznurem z koralików i sznurem z oplotem. Wokół zegara wstążki powiązane węzły i kokardki. Tarcza zegara o barwie czerwonej, kolista z  podziałami na 12 miesięcy, a na mniejszej skali na 31 dni miesiąca. Wskazówki drewniane do ustawienia ręcznego. Pod tarczą zegara plakietka z napisem: "Manuatio S.S. Sacramenti".