Targowisko - Kościół pw. św. Tomasza Becketa

Materiałblacha cynowa, repusowana
Technikablacha cynowa, repusowana
Wymiary38 cm
WłaścicielParafia rzymsko - katolicka p.w. św. Tomasza z Centerbery i św. Małgorzaty w Targowisku
Informacja o uregulowaniu autorskich praw majątkowychParafia rzymsko - katolicka p.w. św. Tomasza z Centerbery i św. Małgorzaty w Targowisku
OpisRelikwiarz w kształcie krzyża z blachy cynowej, ramiona zakończone trójlistnie z wolutami i kwiatkami. Na trzonie krzyża, – pnącza roślinne i czaszka. Nodus gładki, gruszkowaty; stopa owalna, profilowana, pokryta stylizowanymi palmetkami roślinnymi, umieszczonymi w czterech polach.