Bychawka - Kościół pw. Wszystkich Świętych

Technikadrewno podrzeźbione, malowane, olejowane
Wymiary365 cm x 290 cm x 200 cm
Właściciel obiektuParafia rzymsko-katolicka p.w. Wszystkich Świetych
Informacje o uregulowaniu autorskich praw majątkowychParafia rzymsko - katolicka p.w. Wszystkich Świetych
OpisFundacja Romana Kozaryna, właściciela Jabłonny. Organ dziesięciogłosowy, z pedałem nożnym o napędzie elektrycznym, z zachowaniem napędu ręcznego. Tremolo wykonała Firma Biernackich około 1967 r. w czasie remontu. Szafa prospektu w części lica o trzech wypukłych wieżycach basowych; wieżyca osiowa wyższa, we wszystkich kotary i gzyms z wazonami. Pomiędzy wieżycami przęsła prostokątne. Wieżye i przęsła otwarte, wypełnione piszczałkami cynowymi. Stół do gry na bocznej ścianie szafy. Na skrajach szafy tzw. uszy rzeźbione ażurowo. Malatura olejna niebieska i stalowa.